]

Зв'язатися з нами

acrec.kma@gmail.com

Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, вул. Волоська 8/5, корпус 5, офіс 110-Б.

Онлайн-сервіс перевірки компаній You control

За допомогою системи “You control” проводять розслідування найвідоміші українські ЗМІ, а саме: Економічна правда, Delo.ua, Наші гроші, Mind.ua, FinClub, Радіо Свобода, Главком, DoZorro, Чесно, Бігус.Інфо, Наші гроші, 112 ТК, ICTV, 1+1 та багато інших. Система, яка дозволяє за хвилину знайти безліч цікавої інформації про велику кількість компаній та їх власників, не виходячи з дому. Інформація з 50 реєстрів та 8 інструментів для аналізу дозволяють оцінити фінансовий стан, зв’язки між декількома компаніями та їх власниками, знайти “справжнього” власника, отримати інформацію про борги та санкції проти компанії, оцінити репутаційні ризики співпраці та багато іншого.

Визначення

 “Youcontrol” це аналітична система, в якій зібрана та консолідована інформація з понад 50 державних реєстрів та сформоване досьє на кожну компанію України. Інтерактивна система постійно оновлюється, відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв’язки між афілійованими особами, завдяки чому можна отримати актуальну (на час запиту) інформацію за 1 хвилину. 

Функції та призначення

Система “Youcontrol” має безліч функцій та можливостей. Тут наведемо приклади деяких важливих функцій, які допомагають боротись з корупцією. 

 1. Експрес-аналіз – досьє на відповідну українську компанію, ФОП або особу (в досьє Ви знайдете: реєстраційні дані; засновники та ключові особи; структура власності і дозвільні документи; податкова і фінансова інформація; судові документи).
 2. Зовнішньоекономічна діяльність (ЗЕД) – тут можна отримати інформацію про обсяги імпорту та експорту: географія, категорії, обсяги і частка доходу, ризики (співпраця з офшорами і країнами під санкціями).
 3. Зв’язки – тут Ви дізнаєтесь хто насправді стоїть за компанією (зв’язки покажуть Вам пов’язаних з компанією осіб та інших компаній: засновників і бенефіціарів; директорів і підписантів; правонаступників; адреси і телефони).
 4. Суди – тут можна знайти всі судові документи і виконавчі провадження компанії(в яких судових справах фігурує компанія: відповідач, позивач, третя сторона; які судові справи є за плечима у компанії: адміністративні, кримінальні). 
 5. Тендери – тут зібрані дані з системи Prozorro (дізнайтеся в яких державних тендерах перемогла компанія і як тендери співвідносяться із загальним обсягом виручки).
 6. Зв’язки з публічними діячами – тут показані зв’язки між компанією і національними громадськими діячами та їх родичами
 7. Інформація з 8 санкційних списків світу і України – наприклад, Ви можете побачити зв’язок української компанії з російською компанією або фізособою внесеною в санкційні списки.

Чим корисний

Основна перевага системи “Youcontrol” над відкритими державними реєстрами, це Ваш особистий часовий ресурс. Адже, замість того, щоб шукати окремо по всіх реєстрах достатньо зайти в систему і отримати всю наявну інформацію про компанію, яка Вас цікавить. Ви можете щодня отримувати на електронну пошту або за допомогою ботів в додатках “Telegram”, “Viber” актуальну інформацію про компанію, яка Вас цікавить (моніторинг Вам покаже: зміну директора; нові судові справи; дані про банкрутство; відкриття нового філіалу). 

Також, на сайті Ви знайдете безліч цікавої інформації для проведення розслідування та пошуку корупціонерів, адже тут зібрані статті на такі теми як “Що таке офшор?”, “Хто такий бенефіціар?” та багато інших. До того ж, в системі є дуже корисні бази даних, такі як “Каталог офшорів”, “Каталог судових рішень”, “Каталог власників та директорів компаній” тощо.

Чи можу я долучитись

Система “Youcontrol” налаштована на співпрацю із ЗМІ і громадськими активістами. Так, якщо для пересічного громадянина система має обмежений доступ, який можна розширити, сплативши за ліцензію, то для журналістів та активістів система безкоштовна на рік. Для того, щоб отримати безкоштовну версію в рамках проекту “ЗМІ за прозорість української економіки”, необхідно заповнити заявку за посиланням

Для початку використання системи зайдіть на сайт та введіть відому інформацію про компанію в пошуковому рядку.

Наприклад, вводимо “АРГО ТРЕЙДІНГ, ЛТД”.

Далі відкривається вікно з переліком компаній, де Ви обираєте саме ту, яка Вам потрібна.

Далі, вам доведеться працювати з досьє компанії – воно містить всі відомості, які вам знадобляться для самостійної розвідки. Досьє компанії містить 10 вкладок, які знаходяться ліворуч на екрані:

 1. Огляд досьє.
 2. Фінанси.
 3. Історія.
 4. Відомості.
 5. Публікації.
 6. Суди.
 7. Ліцензії.
 8. Податкова.
 9. Аналіз зв’язків.
 10. ЗЕД.

Натиснувши на кожну вкладку Ви знайдете дуже багато цікавої інформації, що допоможе провести розслідування. 

Корисна лiтература

Корисна література
icon
#Веб-сторінки та сайти
Вебінар “Як провести власне розслідування”
Корисна література
icon
#Веб-сторінки та сайти
Навчання програми YouControl
Корисна література
icon
#Веб-сторінки та сайти
Вебінар “Як провести власне розслідування”
Корисна література
icon
#Веб-сторінки та сайти
Навчання програми YouControl

Долучайся!

cat

Стати
волонтером

way

Розповісти
про корупцiю

Стати волонтером

arrow

Подобається проект? - Долучайтесь
до волонтерів нашої дружньої команди!

Що ми пропонуємо

Ставши волонтером проекту "Київські антикорупційні тури", ти зможеш отримати цілу купу нових навичок та вмінь, як то розвивати креативне мислення, покращувати аналітичні здібності, вдосконалювати скіли з менеджменту, а також вчитись бути справжнім гідом!

Будемо раді працювати з тобою за такими напрямками:

icon

Організаційна підтримка

 • Допомога менеджерам проекту в плануванні та організації турів
 • Пошук потенційних учасників та формування груп
 • Підготовка презентаційних матеріалів для екскурсій
 • Підтримка зворотнього зв’язку з учасниками
 • Допомога PR-менеджеру в розповсюдження анонсів
icon

Аналітична робота

 • Пошук нових та цікавих кейсів з (анти-) корупції
 • Моделювання нових антикорупційних станцій та маршрутів
 • Участь у командних брейн-штормах
 • Підготовка дизайну нових станцій
 • Адаптація контенту під різні цільові групи
 • Створення нових інтерактивів, рольових ігор, симуляцій для учасників турів
 • Пошук найкращих локацій для екскурсій у прив’язці до (анти-) корупційних кейсів
icon

Гідування

 • Допомога менеджерам проекту в плануванні та організації турів
 • Пошук потенційних учасників та формування груп
 • Підготовка презентаційних матеріалів для екскурсій
 • Підтримка зворотнього зв’язку з учасниками
 • Допомога PR-менеджеру в розповсюдження анонсів
umbrella
pillar

Заінтригувало? :)

Тоді скоріше обирай напрямок та приходь до нашого офісу за адресою вул. Волоська 8/5, кор. 5, офіс 110-Б або пиши на наш e-mail acrec.kma@gmail.com та долучайся до команди креативних борців з корупцією!

tree
umbrella

ДЯКУЄМО!

Ваша допомога важлива

Розповісти про корупцію

umbrella

Відповімо на питання


umbrella